17 Mayıs 2014 Cumartesi

öyle işte...

Nicedir yazmadım yazamadım. Hayatımda çok büyük bir değişiklik yaşadım. Hamile olduğumu öğrendim. Tabi ki mide bulantıları ve kadınların çektiği türden  tüm şikayetleri yaşadım. Dolayısıyla elime pek bir şey alıpta yapamadım. tabi ki boş durmadım, duramam da zaten. Bebişimin doğumuna az zaman kaldı bu hafta itibari ile evde izindeyim. Bundan sonra oğluşum için çalışacağım sanırım çokça..Yaptıkça da paylaşmayı umuyorum. Okul beni bedenen feci yoruyordu. Çoğu zaman eve kendimi zor attım. Ve yaptıklarım bunun için çok sınırlı sayıda.En son yaptığım iş bu keçe bardak altlıkları. Bu sizzix kalıplarımı çok severek aldım. Birkaç runner yaptım. aslında bunları da o runnerların çöpü. Altlarına kalın krem keçe koydum sonuç bu.


İşte runnerlardan biri. Telefonla gece çekimiyle sonuç pek istediğim gibi değil ama paylaşmak istedim. Dikiş konusunda da kendimi yetiştirmem gerek. Sanırım diktikçe daha iyi sonuçlar çıkacak ortaya.Minik kızımın doğum günü hazırlığını yaptım. Tamamiyle el emeği herşey. Davetiylerden ikramlara kadar. Hazır bir hello kitty doğum günü kiti buldum. Onları önce kendime göre bazı düzenlemeler yapıp evdeki yazıcımdan çıkardım. kestim. Vs vs. Ama ne yazık ki yaptığım birçok şeyin fotoğrafı yok.
Bunlarda elcağımızla hazıladığım sabunlarımız.Tabi ki kutusu bile bana ait.
 Kurabiyelerimiz yüzde yüz hand made:)

 Misafirlerimiz için hazırlanmış hediye paketleri. İçlerinde yaptığım sabunlar, çerçeveler vardı. Ama çerçeve ne yazık ki bana bile kalmadı. Hazırlama aşamasında çektiğim bu fotoğraf var yanlızca elimde. Buzdolabı üzerinde kullanılmak üzere hazırlandılar.

 Birer minik ajanda aldım üzerlerine de hazırlattığım sticklar(birtek stickerları kendim basamadım) vardı. Onlarında ne yazık ki fotoğrafı yok. Ve ufaklıklar için ufak tefek hediyecikler aldım. Küçük bir yerde yaşadığım için ulaşabildiğim malzelerle bunları hazırlayabildim. En çok ta hazırlamasını sevdim...


 Peçete halkaları ve ucundan gözüken iyi dilek kartları. Dediğim  gibi en güzeli hazırlamasıydı.

Bunlar da yeni yıl hediyelerim..Öğretmenler gününde arkadaşlarıma ufak hediyeler hazırladım. Saç tokaları.
Bebek fotoğraf çekimi için rozetler. 


Lavanta keseleri.

Daha fotoğrafını çekmediğim,çekemediğim şeylerde yaptım ama ne yazık ki fotoğrafları ya çok kötü ya da hiç yok. ;Dolayısıyla paylaşamayacağım.
Sevgiyle kalın....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder