6 Haziran 2013 Perşembe

Bebek lavanta keseleri

Ülkemdeki durum her duyarlı vatandaş gibi benimde canımı yaktı. Dolayısıyla blog ve diğer işler ikinci plana geçti. Gözüm kulağım televizyonda, yani halk tv'de oldu. Ama olaylar sakinledi. Milletim ve gençlik uyandı. Artık gözü, kulağı açık bir nesil var. Bu bence çok iyi bir uyarı oldu kendi tabiriyle "halkın yüzde ellisinin başbakanına". Neyse derdim siyaset değil. Kafanızı şişirmek istemem. Sadece duyarlı bir vatandaşım...

Son günlerde bebek hazırlıkları içindeyim. Yaptığım pembe kapı süsü yerini buldu. Önce kapısını güzelce süsledik pembe tüllerle sonra da kapı süsü isimsiz olarak yerini aldı. Ama bebeğin ismi netleşmiş bundan sonra ki çalışmalarım da kullanacağım. Aklımda bir loğusa tacı yapmak var anneciği için.

Bu arada da mevlütte dağıtılmak üzere lavanta keseleri hazırladım. Önce birkaç alternatif yaptım. Şuan annesinin seçtiği lavanta kesesini çoğaltma aşmasına geçtim. Sizlerle de paylaşmak isterim.


Bunlar toplu halde görünüşleri:Önce bu beyaz yastık şeklinde lavanta kesesini yaptım. Askı koydum çünkü dolap içlerine askılara takılarak daha rahat bir kullanım olur diye düşündüm. Ama adının lavanta kesesi olduğundan mıdır nedir. Fikrimi değiştirip kese şeklinde bir şeyler yaptım sonra. Ama galiba en çok bunu sevdim yine itiraf etmek gerekirse.
Bu da ikinci modelimiz. Kız bebeğe yakışır cinsten pembeler bundan sonrakiler.
İkinci favorim bu oldu.


Bir diğer modelimiz...Ve en sona annenin beğendiği Cemre bebek için çoğaltmaya başladığım keseye geldi sıra.
Şimdilik böyle işler peşindeyim. Sizde böyle tatlı  şeyler dağıtmak isterseniz fiyat ve diğer konular için gamzeaydinoglu@gmail.com adresinden benimle bağlantıya geçebilirsiniz. 

İyi geceler....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder