4 Temmuz 2013 Perşembe

Kitap Ayraçları...

Kitap okumayı çok severim. Çok okuduğum söylenemez tabi. Her ne kadar bir bahane olmasa da yoğunluktan pek okumaya vakit ayıramıyorum. Eskiden bunu söyleyen birini duyduğumda bahane bulduğunu düşünürdüm ama şimdi ben söyler oldum. Bahane mi buluyorum yoksa gerçek bu mu inanın karar veremedim. Üniversite yıllarında tıkış tıkış otobüslerde yer bulamayıp ayakta bile kitap okumuşluğum, boşalan yeri dahi görmeden kitaplara dalarak yolculuk etmişliğim vardır. Neyse lafı dolandırmayayım daha fazla. İçimde ki bu sevgiden ötürü aklımda keçe ile ilgili çokça fikir olmasına rağmen ilk boşluğumda söz verdiğim başka işler olmasına rağmen kitap ayraçları yaptım. Yaptıkça yenisini yaptım bayıldım ben bu işe. Derhal bir pasaj vs bir satış sitesine kaydolup paylaşmak istedim bu cicileri. Tabi sevdiklerime hediye etmekte ilk hedeflerim arasında. Hatta 3 tanesi fotoğraflarda bile yer almadan hediye edildi bile. Haydi buyrun yeni cicilerimi izlemeye....

 Üst fotoğraf küçük kalpler. Alt fotoğraf ise büyük kalpler.

Ve kullanım sırasındaki görünüşü.

İsmimin baş harfini çalıştım buna da yine puatiyeli. Kitapsever bir annenin hediyesi olabilir diye düşündüm. Bebek şekerinden sonra bebek lavanta keseleri yaptık, kitap ayracı niye yapmayalım değil mi?

Çok severim gerçekten çiçekleri.. Gökkuşağı sevgisi de Naz!ın doğum gününden kaldı sanırım.Bunlarda bir diğer çeşitlerim. Eğer evinde benim cadı gibi bir kızınız varsa yukarıdakiler gibi araya kıstırma ayraç sizi kesmez. Zira kaldırıp atar ya da evin içinde kalp kalp diye diye ayracınızla oda oda gezer.Ama aşağıdaki gibi lastikli bir model daha zor çıkar.


 Neyse benden bu gecelik bu kadar. Gidip kitabımı okuyayım. Henüz fotoğraflarda ki cehenneme başlayamadım gerçi. Şuan Zülfü Livaneli'nin son kitabı Karşemin Hikayesi'ni okuyorum. ilginç gidiyor şimdilik. Bakalım katil kim çıkacak????

İyi geceler....

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder